SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
436 658 €
(4 798 € / m²)
Prodaja
2
2+
91 m²
36 Avenue, Surrey

spalnica2
površina91 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to Edgewater, an exclusive gated community in South Surrey’s Rosemary Heights West. This sophisticated 2-bedroom, 2-bathroom, corner end unit,...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorNaravna svetlobaRazgled

Ostalo
Starost oglasa: 76 dni
Posodobljeno: 30 dni

Lokacija

36 Avenue, Surrey
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Ocean Park

Podobni oglasi