SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
242 344 €
(2 606 € / m²)
Prodaja
6+
1
93 m²
Rue de la Passion, Saint-Jérôme

spalnica6+
površina93 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Condo spacieux et lumineux de 3 chambres situé au 2e étage avec entrée privée, offrant confort et tranquillité. Vous y trouverez une cuisine fonctionn...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rue de la Passion, Saint-Jérôme
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Via Capitale Partenaires

Podobni oglasi