SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
189 664 €
(2 463 € / m²)
Prodaja
6+
1
77 m²
Chemin de la Grande-Côte, Saint-Eustache

spalnica6+
površina77 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Très beau et spacieux condo 3 ½ offrant un espace de vie confortable et bien entretenu. Idéalement situé à St-Eustache, à proximité du REM et des prin...

Ostalo
Starost oglasa: 68 dni
Posodobljeno: 68 dni

Lokacija

Chemin de la Grande-Côte, Saint-Eustache
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Via Capitale Expertise DC/GF INC.

Podobni oglasi