SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
231 007 €
(2 333 € / m²)
Prodaja
5
1
99 m²
Chemin des Cimes, Saint-Donat

spalnica5
površina99 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Imaginez chausser vos skis directement à la porte. Ce condo lumineux offre un accès ski-in/ski-out grâce à un sentier privé vers le Mont-Garceau. Deux...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorKaminNaravna svetlobaOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 156 dni
Posodobljeno: 21 dni

Lokacija

Chemin des Cimes, Saint-Donat
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

GROUPE SUTTON SYNERGIE INC.

Podobni oglasi