SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
203 942 €
(1 821 € / m²)
Prodaja
6+
1
112 m²
Rue Sigouin, Repentigny

spalnica6+
površina112 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Grand condo 3 chambres , plus de 1200 pieds ,bien situer prix intéressant. INCLUSIONS--EXCLUSIONS--

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 58 dni

Lokacija

Rue Sigouin, Repentigny
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PROPRIO DIRECT

Podobni oglasi