SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
171 969 €
(3 908 € / m²)
Prodaja
3
1
44 m²
Avenue Roland-Beaudin, Québec

spalnica3
površina44 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

QG-Sainte-Foy-528 pc BRUT, 7e étage, grand studio + balcon orienté sud-ouest, 2 espaces de rangement int. Inclus 5 électros. Stationnement int. dispon...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Avenue Roland-Beaudin, Québec
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Via Capitale Élite

Podobni oglasi