SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
199 346 €
(2 291 € / m²)
Prodaja
6+
1
87 m²
Rue De Saint-Vallier Est, Québec

spalnica6+
površina87 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Très beau condo divise de construction 2013, orienté au sud. L'aire de vie principale vous séduira. Les espaces sont réfléchis et bien organisés, unit...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue De Saint-Vallier Est, Québec
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

VIA CAPITALE SÉLECT

Podobni oglasi