SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
154 881 €
(1 801 € / m²)
Prodaja
6+
1
86 m²
Rue Le Monelier, Québec

spalnica6+
površina86 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Spacieux et très lumineux grâce à ses multiples grandes fenêtres, ce condo unité de coin vous charmera! Situé au RDC, vous aurez un accès direct à l'e...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rue Le Monelier, Québec
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

VIA CAPITALE SÉLECT

Podobni oglasi