SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
261 514 €
(2 782 € / m²)
Prodaja
6+
2+
94 m²
Rue Gabrielle-Vallée, Québec

spalnica6+
površina94 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Superb condo in a prime location, just minutes from a large park with walking trails, the Collège des Compagnons, and the beautiful waterfront of Jacq...

Ostalo
Starost oglasa: 46 dni
Posodobljeno: 13 dni

Lokacija

Rue Gabrielle-Vallée, Québec
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Via Capitale Sélect

Podobni oglasi