SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
215 835 €
(2 116 € / m²)
Prodaja
6+
1
102 m²
Rue Notre-Dame, Oka

spalnica6+
površina102 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Découvrez un espace où confort et élégance se rencontrent, dans une copropriété unique issue d'une ancienne école au charme intemporel. Baignée de lum...

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 58 dni

Lokacija

Rue Notre-Dame, Oka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

LEVASSEUR & CIE INC

Podobni oglasi