SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
259 774 €
(4 259 € / m²)
Prodaja
6+
1
61 m²
Elgin Road, Oak Bay

spalnica6+
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome home to this beautifully updated one bedroom condo offering comfortable, practical living in a prime Oak Bay Ave location. The bright, flexibl...

Ostalo
Starost oglasa: 118 dni
Posodobljeno: 21 dni

Lokacija

Elgin Road, Oak Bay
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Victoria Oak Bay

Podobni oglasi