SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
542 802 €
(6 239 € / m²)
Prodaja
4
2+
87 m²
Foresters Lane, North York

spalnica4
površina87 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to Sonic Condos, combining luxurious resort-style living with easy GTA access! This 3-bed, 2-bath corner unit offers abundant natural light, n...

Ostalo
Starost oglasa: 488 dni
Posodobljeno: 488 dni

Lokacija

Foresters Lane, North York
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agency

Podobni oglasi