SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
379 506 €
(4 125 € / m²)
Prodaja
6+
2+
92 m²
Antibes Drive, North York

spalnica6+
površina92 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

**Turnkey Renovated Suite In A Prime Location.** Enjoy Unobstructed South-Facing Views With The Cn Tower In The Distance From This Fully Renovated 2-B...

Ostalo
Starost oglasa: 47 dni
Posodobljeno: 46 dni

Lokacija

Antibes Drive, North York
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Right at Home Realty, Brokerage*

Podobni oglasi