SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
445 119 €
(8 398 € / m²)
Prodaja
2
1
53 m²
Curling Road, North Vancouver

spalnica2
površina53 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to this stunning 1-bedroom, 1-bathroom luxury corner suite in the prestigious Park West Tower! Fully air-conditioned, this stunning unit boast...

Ostalo
Starost oglasa: 327 dni
Posodobljeno: 81 dni

Lokacija

Curling Road, North Vancouver
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agency | West Vancouver

Podobni oglasi