SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
254 502 €
(7 485 € / m²)
Prodaja
1
1
34 m²
Rue Young, Montréal

spalnica1
površina34 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover an exceptional furnished studio in Griffintown, distinguished with the prestigious 2015 Prix Habitat Design: Yoo Montreal. Immerse yourself i...

Ostalo
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 494 dni

Lokacija

Rue Young, Montréal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agency

Podobni oglasi