SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
374 224 €
(3 093 € / m²)
Prodaja
6+
1
121 m²
Boulevard LaSalle, Montréal

spalnica6+
površina121 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Bright corner multilevel condo, Montréal (LaSalle) -- Spacious and well-designed home featuring 2 bedrooms, a closed office, and a stunning 3rd-floor ...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Boulevard LaSalle, Montréal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

RE/MAX ACTION

Podobni oglasi