SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
298 289 €
(3 925 € / m²)
Prodaja
6+
1
76 m²
Rue Saint-Germain, Montréal

spalnica6+
površina76 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

*LIBRE DÈS MAINTENANT!* SPLENDIDE condo lumineux comptant 2 chambres à coucher très bien situé, au 3e étage d'un immeuble au coeur d'un quartier reche...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorPo prenoviNaravna svetlobaNadstropjeTuš kabina

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue Saint-Germain, Montréal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PROPRIO DIRECT

Podobni oglasi