SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
203 024 €
(3 441 € / m²)
Prodaja
5
1
59 m²
Rue Nicolet, Montréal

spalnica5
površina59 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Grand 3 1/2 de 2023, situé au coeur d'Hochelaga-Maisonneuve. Condo clé en main avec deux accès (extérieur et intérieur), plus de 10 000$ d'amélioratio...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rue Nicolet, Montréal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PROPRIO DIRECT

Podobni oglasi