SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
658 906 €
(5 680 € / m²)
Prodaja
6+
2+
116 m²
Rue Young, Montréal

spalnica6+
površina116 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Experience the epitome of luxury living on the 5th floor of the esteemed YOO project designed by Philippe Stark. With over 70k of ameliorations This o...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rue Young, Montréal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

RE/MAX ACTION

Podobni oglasi