SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
405 026 €
(3 649 € / m²)
Prodaja
6+
1
111 m²
Rue Marquette, Montréal

spalnica6+
površina111 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

GRAND condo situé face au parc Père-Marquette et de ses installations ludiques et sportives. Occupation à compter du 01/07/2026. Unité de 3 chambres à...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Rue Marquette, Montréal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PROPRIO DIRECT

Podobni oglasi