SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
261 925 €
(5 953 € / m²)
Prodaja
5
1
44 m²
Rue Garnier, Montréal

spalnica5
površina44 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Superb condo in one of the most sought-after areas of the Plateau, just steps from Mont-Royal metro and La Fontaine Park, as well as shops and service...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rue Garnier, Montréal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PROPRIO DIRECT

Podobni oglasi