SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
451 377 €
(4 425 € / m²)
Prodaja
6+
1
102 m²
Avenue Bernard, Montréal

spalnica6+
površina102 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Magnifique condo clé en main de 3 chambres, divisé en deux parties, avec des caractéristiques charmantes, situé au 2e étage d'un bel immeuble dans un ...

Ostalo
Starost oglasa: 13 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Avenue Bernard, Montréal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Montréal Outremont

Podobni oglasi