SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
301 588 €
(3 208 € / m²)
Prodaja
6+
1
94 m²
Boulevard Cavendish, Montréal

spalnica6+
površina94 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Perched on the 12th floor of 11115 Cavendish Boulevard, this superb condo will charm you with its brightness and breathtaking views of Montreal. Offer...

Ostalo
Starost oglasa: 50 dni
Posodobljeno: 50 dni

Lokacija

Boulevard Cavendish, Montréal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PROPRIO DIRECT

Podobni oglasi