SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
347 201 €
(5 182 € / m²)
Prodaja
5
2+
67 m²
Rue Rioux, Montréal

spalnica5
površina67 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

AMATI | Magnifique unité située au cœur de Griffintown, à deux pas du canal Lachine, des parcs et de la piste cyclable. Espace de vie à aire ouverte, ...

Ostalo
Starost oglasa: 70 dni
Posodobljeno: 70 dni

Lokacija

Rue Rioux, Montréal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Montréal

Podobni oglasi