SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
435 810 €
(5 587 € / m²)
Prodaja
5
2+
78 m²
Rue Bishop, Montréal

spalnica5
površina78 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This two-bedroom, two-bathroom penthouse apartment, located on the 9th floor in downtown Montreal, offers an exceptional living experience. Built in 2...

Ostalo
Starost oglasa: 396 dni
Posodobljeno: 395 dni

Lokacija

Rue Bishop, Montréal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

GROUPE SUTTON IMMOBILIA INC.

Podobni oglasi