SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
205 738 €
(3 373 € / m²)
Prodaja
6+
1
61 m²
Montée Ryan, Mont-Tremblant

spalnica6+
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Combine pleasure and investment in one of the Laurentians' most sought-after destinations! Located in Mont-Tremblant, this beautifully renovated turnk...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Montée Ryan, Mont-Tremblant
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Laurentides Tremblant

Podobni oglasi