SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
347 770 €
(3 162 € / m²)
Prodaja
6+
1
110 m²
Rue D'Amboise, Mirabel

spalnica6+
površina110 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Bienvenue chez Luxxcité! Superbe condo moderne en béton situé au coeur du secteur en plein essor de Mirabel, où la ville rencontre la nature. À distan...

Ostalo
Starost oglasa: 69 dni
Posodobljeno: 69 dni

Lokacija

Rue D'Amboise, Mirabel
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Via Capitale Expertise DC/GF INC.

Podobni oglasi