SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
610 126 €
(4 960 € / m²)
Prodaja
6+
2+
123 m²
Chemin du Souvenir, Laval

spalnica6+
površina123 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

VENDEUR MOTIVÉ!! **LE PRESTIGIEUX QUINTESSENCE ** Condo de luxe au coeur du centre-Ville de Laval. *Véritable clé en main* Condo situé au RDC. Unité a...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorNadstropjeKaminKuhinjski aparatiLeseni podVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaModeren slogKadTuš kabinaLočeni wcOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 489 dni
Posodobljeno: 489 dni

Lokacija

Chemin du Souvenir, Laval
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Via Capitale Distinction

Podobni oglasi