SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
530 917 €
(3 403 € / m²)
Prodaja
6+
2+
156 m²
Promenade Paton, Laval

spalnica6+
površina156 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

L'Héritage, the art of living on Paton Island. Discover this prestigious and rare 1,680-square-foot townhouse in an exceptional natural setting. Nestl...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Promenade Paton, Laval
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Montréal Rive-Nord

Podobni oglasi