SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
219 688 €
(2 468 € / m²)
Prodaja
6+
1
89 m²
Rue De Périgueux, Laval

spalnica6+
površina89 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Superbe condo situé à Laval, dans le secteur recherché de Chomedey, à proximité de tous les services et à quelques minutes de la station de métro Conc...

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 22 dni

Lokacija

Rue De Périgueux, Laval
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PROPRIO DIRECT

Podobni oglasi