SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
242 696 €
(2 667 € / m²)
Prodaja
5
1
91 m²
Boulevard Dagenais Est, Laval

spalnica5
površina91 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Magnifique grand condo impeccablement entretenu, baigné de lumière naturelle! Offrant de vastes espaces de vie et un confort remarquable, il est idéal...

Ostalo
Starost oglasa: 57 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

Boulevard Dagenais Est, Laval
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PROPRIO DIRECT

Podobni oglasi