SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
310 820 €
(5 268 € / m²)
Prodaja
6+
1
59 m²
Bear Mountain Parkway, Langford

spalnica6+
površina59 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

MOVE IN READY! SHOW SUITE now open 12-2pm (Thursday, Friday & Saturday) THE LOOKOUT by Aquila Pacific — luxury mountain living at its finest. Nestled ...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Bear Mountain Parkway, Langford
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Victoria Westshore

Podobni oglasi