SUPA24
Hiša in okolica; razgled
Ostalo
Dnevna soba
184 046 €
(2 360 € / m²)
Prodaja
6+
1
78 m²
Rue Doucet, Gatineau

spalnica6+
površina78 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Beautiful 2-bedroom open-concept condo offering abundant natural light. No carpet for easy maintenance and a modern look. Several renovations complete...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Naravna svetlobaOdprt bivalni prostorPo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 88 dni
Posodobljeno: 25 dni

Lokacija

Rue Doucet, Gatineau
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Outaouais

Podobni oglasi