SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
248 929 €
(2 540 € / m²)
Prodaja
6+
1
98 m²
Rue de Londres, Brossard

spalnica6+
površina98 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Spacious, open-concept co-ownership of over 1,050 sq. ft. Fall in love with this unit: gas fireplace, large living space, open kitchen with functional...

Ostalo
Starost oglasa: 69 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

Rue de Londres, Brossard
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PROPRIO DIRECT

Podobni oglasi