SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
215 241 €
(5 381 € / m²)
Prodaja
3
1
40 m²
Rue de l'Éclipse, Brossard

spalnica3
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Magnifique loft situé dans le prestigieux immeuble Le Nobel à Solar Uniquartier. Accès direct au REM. Vue imprenable sur le coucher de soleil depuis l...

Ostalo
Starost oglasa: 113 dni
Posodobljeno: 20 dni

Lokacija

Rue de l'Éclipse, Brossard
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Montréal

Podobni oglasi