SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
200 208 €
(700 € / m²)
Prodaja
6+
1
286 m²
Avenue Royale, Boischatel

spalnica6+
površina286 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Découvrez ce charmant condo à Boischatel, offrant un espace moderne et lumineux. Avec trois chambres spacieuses, une salle à manger accueillante, une ...

Ostalo
Starost oglasa: 490 dni
Posodobljeno: 490 dni

Lokacija

Avenue Royale, Boischatel
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Via Capitale Équipe

Podobni oglasi