SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
483 315 €
(3 222 € / m²)
Prodaja
3
2+
150 m²
Waterfront Drive, Bedford

spalnica3
površina150 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Experience elevated waterfront living in this stunning top-floor corner suite at Dockside Bedford, ideally situated along the shores of the Bedford Ba...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Waterfront Drive, Bedford
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agency | Halifax

Podobni oglasi