SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
293 227 €
(6 982 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Ayer's Cliff

spalnica2
površina42 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Lac Massawippi ! Magnifique appartement au design raffiné, situé dans le prestigieux quartier de Ripplecove, offrant une expérience hôtelière unique. ...

Ostalo
Starost oglasa: 106 dni
Posodobljeno: 26 dni

Lokacija

Ayer's Cliff
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Cantons de l'Est Magog

Podobni oglasi