SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
344 617 €
(2 945 € / m²)
Prodaja
3
2+
117 m²
Garner Road West

spalnica3
površina117 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to this bright and thoughtfully designed 2-bedroom, 1.5-bathroom home in sought-after Ancaster. With 9-foot ceilings, the second floor feature...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Garner Road West
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agency | Oakville

Podobni oglasi