SUPA24
552 508 €
(10 046 € / m²)
Prodaja
5
1
55 m²
Yonge Street

spalnica5
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome To Aura Condo In The Heart Of Downtown Toronto! This Bright & Stylish 1 Bed + Den Offers 630 Sq Ft Of Thoughtfully Designed Interior Space Plu...

Ostalo
Starost oglasa: 48 dni
Posodobljeno: 48 dni

Lokacija

Yonge Street
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Right at Home Realty, Brokerage*

Podobni oglasi