SUPA24
Dnevna soba; sodoben slog, lesena tla, naravna svetloba
Dnevna soba; razgled, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
432 691 €
(5 847 € / m²)
Prodaja
5
1
74 m²
Spadina Road

spalnica5
površina74 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

An exceptional opportunity to own a spacious two-bedroom suite located in the heart of the Annex. Units in this charming, Art Deco-inspired boutique b...

Ostalo
Starost oglasa: 67 dni
Posodobljeno: 67 dni

Lokacija

Spadina Road
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Right at Home Realty, Brokerage*

Podobni oglasi