SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 022 242 €
(6 121 € / m²)
Prodaja
6+
2+
167 m²
Rainsford Road

spalnica6+
površina167 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to Suite 204 - A One-Of-A-Kind Luxury Corner Suite That Feels Like Living in a House! Located in Toronto's Fabulous Beach Neighbourhood, this ...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledVisoki stropiKaminKuhinjski aparatiFrancoski balkonNadstropjeOdprt bivalni prostorLočeni wc

Ostalo
Starost oglasa: 125 dni
Posodobljeno: 107 dni

Lokacija

Rainsford Road
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Right at Home Realty, Brokerage*

Podobni oglasi