SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, po prenovi
Dnevna soba
Dnevna soba
2 767 381 €
(23 857 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
116 m²
West Bay

spalnicaatypical
površina116 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

If you are looking for a Condominium property in Cayman that has it all, look no further than Christopher Columbus . This low rise 30 unit property is...

Ostalo
Starost oglasa: 137 dni
Posodobljeno: 136 dni

Lokacija

West Bay
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Cayman Islands Realty

Podobni oglasi