SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
69 398 €
(1 577 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
44 m²
Main Road

spalnicaatypical
površina44 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Luxury Living at The Jade!Welcome to your dream lifestyle at The Jade in Somerset West! This stunning one-bedroom apartment offers the pinnacle of mod...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Kuhinjski aparatiPralni strojBojlerTuš kabinaRazgled

Ostalo
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 494 dni

Lokacija

Main Road
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Three Percent

Podobni oglasi