SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
780 582 €
(1 140 € / m²)
Prodaja
6+
2+
685 m²
Heleza Boulevard

spalnica6+
površina685 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This exquisite apartment is nestled in the desirable Sibaya Precinct of Umhlanga, KwaZulu Natal, offering a luxurious lifestyle with a host of excepti...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Heleza Boulevard
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Partners in Property

Podobni oglasi