SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
517 746 €
(1 876 € / m²)
Prodaja
4
2+
276 m²
Heleza Boulevard

spalnica4
površina276 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Luxury Penthouse Living in the Heart of Sibaya Coastal Precinct

Discover an extraordinary blend of luxury, elegance, and investment potential with t...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorRazgledVisoki stropiNaravna svetlobaVarovanjeNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 73 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

Heleza Boulevard
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Partners in Property

Podobni oglasi