SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 016 255 €
(3 529 € / m²)
Prodaja
4
2+
288 m²
Loop Street

spalnica4
površina288 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This exquisite Stefan Antoni | SAOTA designed penthouse offers the pinnacle of luxury living, showcasing sweeping views of Table Mountain and Lion’s H...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorKadNaravna svetloba

opremljeno
Starost oglasa: 273 dni
Posodobljeno: 150 dni

Lokacija

Loop Street
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Rolix Real Estate

Podobni oglasi