SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 064 793 €
(12 676 € / m²)
Prodaja
6+
2+
84 m²
Albany Road

spalnica6+
površina84 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

NO TRANSFER DUTY We are proud to introduce the love story that is Isabella, a brand new, sophisticated, elegant, residential development for those in ...

Ostalo
Starost oglasa: 421 dni
Posodobljeno: 150 dni

Lokacija

Albany Road
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Rolix Real Estate

Podobni oglasi