SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 279 050 €
(13 023 € / m²)
Prodaja
5
2+
175 m²
עיר שמש, תל־אביב–יפו

spalnica5
površina175 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A beautifully designed duplex penthouse in a boutique building by architect Gidi Bar Orian. 175 sqm on title, green rooftop with approved building rig...

Ostalo
Starost oglasa: 161 dni
Posodobljeno: 107 dni

Lokacija

עיר שמש, תל־אביב–יפו
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Real Capital

Podobni oglasi