SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
312 700 €
(6 254 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
אשקלון

spalnica2
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Joyau à la Marina : à 50 m de la plage !
Découvrez ce charmant appartement cosy au 3ème étage d'un petit immeuble intimiste (5 étages).

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

אשקלון
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Panorama Ashkelon

Podobni oglasi